fan sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fan sitesi

Türkiyenin en iyi payşalış sitesi ve en eğlenceli sitesi burası link müzik vb. herşeyi burda paylaşalım forumtr de

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Okuyun bakalım anlıyabilecekmisiniz?

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Okuyun bakalım anlıyabilecekmisiniz? Empty
MesajKonu: Okuyun bakalım anlıyabilecekmisiniz?   Okuyun bakalım anlıyabilecekmisiniz? Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 7:20 pm

yetişmis bir kizi olan bir dulla evlendim. Babam uvey kizimla evlendi. Bu sekilde babam benim DAMADIM oldu, uvey kizim da babamin karisi olmasi dolayisiyla ANNEM oldu. Benim karim bir oglan cocuk dogurdu. Bu cocuk tabiatiyla BABAMIN KAYINBIRADERI ve benim uvey annemin BIRADERI olmasi nedeniyle de benim DAYIM oldu. Babamin karisi da bir oglan cocuk dogurdu. Tabii dogan cocuk benim KARDESIM oldu fakat ayni zamanda kizimin oglu olmasi dolayisiyla da TORUNUM oldu. Boylece, karimda annemin annesi olmasi dolayisiyla benim BUYUKANNEM oldu. Kocasi ve ayni zamanda onun torunu oldugumdan, bir kimsenin buyuk annesinin kocasi da buyuk babasi olacagindan dolayi, KENDI KENDIMIN BUYUK BABASI oldum.
Mark Twain...
http://adanali.all-forum.net

Okuyun bakalım anlıyabilecekmisiniz?
1 sayfadaki 1 sayfası