fan sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fan sitesi

Türkiyenin en iyi payşalış sitesi ve en eğlenceli sitesi burası link müzik vb. herşeyi burda paylaşalım forumtr de

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

uzAy aRaştIRmAsı

YazarMesaj
oqan27
destekleyen üye
destekleyen üye
oqan27

uzAy aRaştIRmAsı Empty
MesajKonu: uzAy aRaştIRmAsı   uzAy aRaştIRmAsı Icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 8:20 pm

UZAY ARASTIRMASI

Bizim NASA bi arastirma yapmak için üç milletten üç kisiyi kobay olarak seçer. Bunlaryn arasinda bizim malum temel kardesimiz de vardir. NASA yetkilileri bu sahislarin davranislarini yer çekimsiz ortam olan uzayda test etmek üzere fezaya yollayacaklardir. Bunun için önce ingilize sorarlar. - Bak güzel kardesim. 30 yil boyunca yukarda ikamet edeceksiniz. yaninda ne götürmek istersin? - Ben sarabi çok severim arkadaslar günlük 2 sise tüketimim vardir. Adamlar hesaplar bu adam otuz yil boyunca kaç sise sarap içer. gGmiye yüklerler. Dönerler ve fransiza sorarlar; - Sen ne istersin? - Ben hatunsuz yapamam. 4 adet birbirinden güzel hatun isterim. Hay hay derler ve fistik gibi yavrulari bindirirler gemiye. Sira bizim Temel'dedir. - Ya sen? - Bizim temel burnunu kurcaladiktan sonra devam eder. Ben Tekel tiryakisiyimdir. Günlük 4 paket tüketimim var.. Adamlar hesaplar kitaplar ve bu eleman 30 yilda kaç paket bitirir yüklerler gemiye. Neyse efendiiim. Gün gelir devir döner. 30 yil çabucak geçer. (göz açip kapayincaya kadar, otuz yil nedir ki?) Uzay gemisi dünyaya tesrif eder. Yolcular inmeye baslar. Ingiliz kendini bilmez haldedir. Herzaman oldugu gibi sarhostur. Içkisinin son damlasini da yudumladiktan sonra suursuz bi halde gider bi taraflara sizar. fransiz ise çoluk çocuga karismistir. 30 adet çocuk... kakara kikiri giderler bi tarafa dogru. En son çikan bizim Temel'dir. bitkin ve yorgun bi halde. agzinda yanmamis bi sigara ile çikar kapidan. Ulu orta bagirir; - ALLAH'INI SEVEN BI ATES VERSIN...

uzAy aRaştIRmAsı
1 sayfadaki 1 sayfası