fan sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fan sitesi

Türkiyenin en iyi payşalış sitesi ve en eğlenceli sitesi burası link müzik vb. herşeyi burda paylaşalım forumtr de

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KARIŞIK FIKRALAR

2 posters
YazarMesaj
oqan27
destekleyen üye
destekleyen üye
oqan27

KARIŞIK FIKRALAR Empty
MesajKonu: KARIŞIK FIKRALAR   KARIŞIK FIKRALAR Icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 8:16 pm

SOYGUN
Temel banka soymak suçundan yargilaniyormus.Temel banka soymak suçundan yargilaniyormus. Son celsede yargiç karari okumus; Temel'in suçsuz oldugunun anlasildigini, tahliyesine karar verildigini aciklamis..Temel sevinçle ayaga firlamis : Uy cözünü sevdigumun hakim beyu, yani simdu bu paralar benim oldu degil mu?

ASKER

Temel askere alinacak, Askerlik subesinde Memur adini sorar. -Adin ? Temel söyler: Temel ama yumusak G siz " der,Memur " Töbe töbe lan manyak misin Sen? Temelde yumusak G ne arasin " der Temel: "Eheee biz ne deduk" Not: Son satirdan itibaren en az 3 dakika gevrek gevrek gülmek lazimdir.

LAZ

Çobanin biri dagda koyun otlatiyormus ordan geçmekte olan biri çobana, burada kaç koyun odugunu bilirsem bana bir koyun verirmisin? çobanda kendi kendine Nereden bilecek diye düsünmüs ve kabul demis.Laz demiski; Burada tam 377 adet koyun var.Çobanda sasirmis ve bildin birini alabilirsin demis,Laz birini almis giderken çoban seslenmis.Bende senin kim oldugunu bilirsem aldigini birakirmisin demis.Lazda kabul demis.Çoban sen lazsin demis.Laz nasil anladin diye sorunca, "Çoban 377 koyunun içinden KÖPEGI aldin götürüyorsunda ondan" demis.

KERE

Moskova'da bir ilkokul ogretmeni çocuklara sorar:Türkiyenin para birimi nedir?En arkadan bir firlama parmak kaldirir:Kere; ögretmenim!Bilemedin, otur. bilen var mi?Afacan oturmaz, cevabinin dogrulugunda israrlidir. Ogretmenim! der;Turkiyenin parasinin 'kere' olduguna eminim Daha dün ablam Istanbul'dan döndü..Annemle birlikte bavulu acmaya basladilar...Babam da sormaya basladi.. Bu kazak icin kac kere verdin?.. Bu sutyen icin kac kere verdin.. Bu ayakkabi için kaç kere verdin.. Bu bluz icin kaç kere verdin?..

MELEZ

Hayvanlar Aleminde Melezlik Müessesesi Bir gün bir tavsan ormanda neseyle yürüyormus.Derken karsisina tanimadigi bir mahlukat çikmis.Nesin sen diye sormus - Ben katirim. Annem essek,babam ise bir attir demis. Tavsan 'hmm... hayli enteresan' diyerek yoluna devam etmis.Derken yine tanimadigi bir hayvana rastlamis.Peki sen nesin? - Ben bir kurt köpegiyim. Annem köpek, babam ise kurttur. Tavsan yine enteresan diyerek ilerlemis. Ancak bu sefer karsisina ne idügü belirsiz bir hayvan daha çikmis.Sen de kimsin? - Ben bir devekusuyum - Hassittir len...
Admin
Admin
Admin

KARIŞIK FIKRALAR Empty
MesajKonu: Geri: KARIŞIK FIKRALAR   KARIŞIK FIKRALAR Icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 9:45 pm

melezi okumuştum güzel ama diğerleri
http://adanali.all-forum.net

KARIŞIK FIKRALAR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Erotik Fikralar:):) gibi
» MEsaj ve zil sesleri karışık